GSM : (532) 413 75 35      E-Posta : info@adacim.com

  HAKKIMIZDA

  Ada Çim, 2012yılında villa bahçeleri, spor sahaları, peyzaj uygulamaları için gerekli olan hazır çimi üretmek ve kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı hizmet vermek amacıyla Sakarya’nın Serdivanilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar bünyesinde barıdırdığı ziraat mühendisi ve tecrübeli ekibiyle üretim alanlarını geliştirerek yoluna devam etmektedir. Geniş üretim sahası ve üretim için gerekli alet–ekipmanı ile Türkiye’nin hemen hemen her yerine hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.

 

  RECEP ŞAHİN

  Uzun yıllar tarımla uğraştıktan sonra 2005 yılında başladığı rulo çim üretimine, 2012 yılında Ada Çim adlı firmayı kurarak rulo çim üretimine devam etmektedir. Uzun yıllar elde ettiği tecrübe ile Ada Çim’in büyümesine yardım etmektedir.

 

  BURAK ŞAHİN

  2012 yılnda Ziraat Mühedisliği-Toprak ve Bitki Besleme bölümünden mezun oldu. Genç yaşta rulo çim üretiminde yer aldı. Ada Çim bünyesinde en kaliteli üretim için çalışmaktadır.

 

  VİZYONUMUZ

  Üretim için gerekli olan en iyi bilgi ve teknolojilerden yararlanarak müşterilerimizin ihtiyacı olan en kaliteli ve ekonomik hazır rulo çimi üretmek, üretimde lider firmalardan biri olmak.

 

  MİSYONUMUZ

  Deneyimli kadromuz ve sahip olduğumuz teknoloji ile Türkiye koşulları için gerekli olan en iyi tohumu seçerek en kaliteli hazır doğal çimi üreterek herkesin bundan yararlanmasını sağlamak için çalışıyoruz.